Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sparta vyhrála popáté v řadě, střelecké trápení prostřelil prvním gólem v kariéře Ohar

10.12.2017 | Jakub Kudláč

Sledge hokejisté Sparty sice byli na ledě posledního Litvínova dlouhou dobu střelecky impotentní, v závěru druhé třetiny však třemi brankami zlomili odpor soupeře. Pražané tak zaznamenali pátou tříbodovou výhru v řadě, díky čemuž jsou stále ve hře o finále.

10. kolo | neděle 10.12.2017, 07:30 | Litvínov

HC Sledge hokej Litvínov - HC Sparta Praha sledge hokej

0:5

0:0, 0:3, 0:2

Branky a nahrávky: 28. Ohar, 28. Raul (Zapletal), 30. Krupička Z., 31. Krupička J., 33. Krupička Z. (Raul). Vyloučení: 3:1 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0.

HC Sledge hokej Litvínov: Kokeny – Uhlemann, Záluský, Žižka – Matthes, Očenášek, Zikmund, Veselý

HC Sparta Praha sledge hokej: Vápenka – Zapletal, Krupička J., Novotný – Krupička Z., Raul, Frolík, Pšenčík, Nachtigalová, Trefný, Ohar

Komentář

Zápas to byl jednoznačný, Litvínov za celý zápas vyprodukoval snad jen dvě střely, každopádně Pražané měli obrovské problémy sami se sebou. Do 28. minuty se hrálo bez branek. "Nechali jsme dnes hrát celý tým, ale byli jsme neskutečně impotentní v koncovce. Museli jsme potom stáhnout sestavu, protože popravdě jsem měl trošku strach, abychom nedostali nějakou náhodnou branku a nedostali se do problémů. Byl docela úlet to, co jsme neproměňovali," věděl kapitán HC Sparta Praha Jiří Krupička.

Ten mimo jiné byl na tento duel dosazen i do funkce hrajícího trenéra, jelikož nebyl přítomen Jan Katauer. Pokud však zápas sledoval onlajn, moc klidný být skutečně nemohl. Rozhodla pasáž na konci prostředního dějství, ve které Pražané během tří minut dali tři branky. "Většina gólů, včetně té mojí, byly haluzní, ale zasloužili jsme si je," řekl Krupička.

První branku Sparty a vítěznou tak zaznamenal třináctiletý Alex Ohar, pro kterého to byla první trefa v kariéře.