Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Spartu čeká dvojzápas s vicemistrovskými Pardubicemi. Potvrdí Pražané formu?

13.11.2018 | Jakub Kudláč

Sledge hokejisty pražské Sparty čeká v nadcházejícím víkendu dvojzápas s vicemistrovskými Pardubicemi. Pražané zatím v letošní sezóně v každém zápase bodovali a drží se tak jen o skóre za prvním Zlínem. V sobotu hrají od 16:30 hodin na domácím ledě ve Škoda Ice rink aréně, v neděli pak v ČSOB aréně v Pardubicích od 12:30 hodin.

Mustangové jsou čtvrtí se ziskem deseti bodů, první čtveřice je tak velmi vyrovnaná. „Čeká nás druhý nejlepší tým posledních sezón, takže opět to nebude nic lehkého. Kubeš, Hering, klasická dvojice, kterou si musíme pohlídat. Nejsem tedy úplně spokojen s přípravou během repre pauzy, ale snad se to podá,“ řekl Jiří Krupička, kapitán a hrající trenér HC Sparta Praha.

Jeho tým se naposledy sejde na tréninku v pátek, pak už půjde na houževnatého soupeře. Základním cílem je alespoň dělba bodů. „Tím bychom soupeře udrželi v tabulce za námi, byli bychom spokojeni. Musíme vzít v potaz fakt, že Pardubice na nás umí, všichni máme v živé paměti sedmičku z loňské sezóny, což byla snad naše největší prohra v historii,“ vzpomíná Krupička.

Jeho tým zažívá nejlepší start do sezóny za poslední roky, v pěti duelech nasbíral dvanáct bodů. „Držíme se ale při zemi, už tento víkend může všechno změnit,“ varuje kapitán a trenér.

Ten se navíc poslední dvě kola dostal bodově do formy. Za což to ve třech úvodních duelech nezískal kanadský bod, na ledě Litvínova a Varů jich posbíral rovnou čtyři za dvě branek a stejný počet asistencí. „Je fajn, když útočník občas dá gól no. Ono šance jsem měl i předtím, ale vždycky to na něčem ztroskotalo. Tak konečně to tam padlo,“ usmíval se Jiří Krupička.

Utkání HC Sparta Praha sledge hokej versus SHK Mustangové AUTO IN se hraje v sobotu 17. listopadu v 16:30 hodin ve Škoda Ice rink aréně, vstup je zdarma. Zápas případně sledujte v textovém přenosu.


V neděli 18. listopadu se hraje na půdě soupeře v ČSOB aréně v Pardubicích od 12:30 hodin, vstup je taktéž zdarma. Zápas případně sledujte v textovém přenosu.

 
Aktuální články
Hororový víkend Sparty, osm gólů jí po Zlínu dala i Studénka

Horor. Co nikdy za čtrnáct let existence sledge hokejisté Sparty nezažili, se jim stalo tento víkend rovnou dvakrát. Osm gólů po včerejším...

 
Sparta má za sebou nejčernější den své historie, Zlínu podlehla rekordních 0:8

Nikdy. Prostě nikdy. Toto zažili sledge hokejisté Sparty poprvé. Byl to pro Pražany nejčernější den v jejich čtrnáctileté historii, na...

 
Do Prahy míří Zlín a Studénka. Porazí Pražané mistra i napodruhé?

Na led pražské Sparty míří v rámci 9. a 10. kola České para hokejové Zlín a Studénka. Pražany čekají těžké zápasy, jak říká...

 
Pražané jsou o víkendu bez bodu, nezvládli ani odvetu v Pardubicích
 
Sparta v prvním duelu podlehla doma Pardubicím
 
Sparta vyhrála v Litvínově a bodově se dotáhla na vedoucí Zlín!
 
Sparta natáhla bodovou šňůru, ve Varech urvala tři body!
 
Sparta hraje opět venku, zajíždí do Varů a Litvínova
 
Sparta bodovala i se Studénkou, prohrála až v nájezdech
 
Bravo! Sparta vykradla mistrovský Zlín, tři body vystřelil Raul
 
Utkání
Muži | Sobota 08.12.2018, 16:15
9. kolo
0:8
Sparta - Zlín
 
Muži | Neděle 09.12.2018, 11:15
10. kolo
1:8
Sparta - Studénka
 
Muži | Sobota 05.01.2019
11. kolo
VS.
Olomouc - Sparta
 
Muži | Sobota 02.02.2019
13. kolo
VS.
Sparta - Karlovy Vary
 
 
HC Sparta Praha sledge hokej - kontakt: Jakub Kudláč - kudlacmedia@seznam.cz RSS